Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!

10
845

Tumsarf Blog olarak sizlere tumsarf mağazasınında temin ettiği; teknoloji manyağı olan arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya eşiniz-dostunuz için alabileceğiniz muhteşem hediyelerden bahsedeceğiz.

VR BOX

1. VR BOX

“Virtual Reality Glasses” Ülkemizde sanal gerçeklik gözlüğü olarak adlandırılıyor. Bu ürün sayesinde 3 boyutlu ve vr videoları çok eğlenceli bir şekilde izleyebileceksiniz veya vr oyunları oynayabileceksiniz.

akilli saat

2. Smart Watch

Akıllı saatler son yılların fenomen teknoloji ürünü diyebiliriz. Telefonun saat şekline bürünmüş halidir. Özelliklerine göre yapabileceğiniz şeyler değişebilir. Genellikle arama, mesajlaşma, müzik, saat vs… gibi özellikler içerirler.

powerbank

3. Powerbank

Harici şarj aletidir. Şarjınız bittiği zaman sizlere ekstra bir güç takviyesi sağlar. mAh değerlerine göre şarj etme özellikleri değişebilir.

bluetooth kulaklik

4. Bluetooth Kulaklık

Artık kablo sistemleri eskide kalıyor. Yeni çıkan telefonlarda kulaklık girişlerinin iptal olacağı söyleniyor. Bluetooth kulaklık ile uzaktan telefonunuza bağlanarak müzik dinleme ve aramalara cevaplama özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

10 YORUMLAR

  1. bi ara bir yerde görmüştüm, porselen bardağın sonuna delik açmışlar, usb bellekle kapatılıyor hem bardağın anahtarı oluyor (başkası kullanamasın diye) hem de usb belleğini kullanabiliyorsun. iyi hediye.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here